Opinie gości

Jeżeli chcielibyście podzielić się opiniami o tym jak zwiedza się Dubaj ze mną zapraszam.
Za każde słowo dziękuję z góry :)

  1. Jechalismy do Dubaju “z pewna taką nieśmiałością” po niezbyt miłych doświadczeniach z krajem arabskim czyli Egiptem. Okazało się, że to coś zupełnie innego, a przewodnicy w osobie Wandy i jej męża wypełnili tygodniowy pobyt atrakcjami do ostatniej sekundy. Żałowaliśmy, że nie zarezerwowaliśmy więcej czasu na tę wycieczkę i z całą pewnoscią jeszcze tam wrócimy, najchętniej zabierając ze sobą przyjaciół – to prawda, że fajnie jest się dzielić pozytywnymi przeżyciami. Jeszcze raz wielkie dzięki i goraco polecamy, Ata i Bogdan Kowalikowie

  2. W Dubaju spędziliśmy z narzeczoną wspaniałe dwa tygodnie. Dzięki Vandzie mieliśmy okazję zaliczyć wszystkie “obowiązkowe” punkty programu takie jak Burj Khalifa, Stary i Nowy Dubaj czy Palm Jumeirah, ale też nietypowe, mniej turystyczne miejsca i fantastyczne lokalne knajpy. Vanda za każdym razem częstowała nas ciekawymi opowieściami i zaskakiwała dogłębną znajomością historii oraz charakteru Emiratów. Zdecydowanie warto skorzystać z jej pomocy przy planowaniu pobytu! Szczerze polecam zobaczyć “Dubaj Rybim okiem” :)

  3. Było super!! Wanda świetnie zna Dubaj i dostosuje trasę wycieczki do potrzeb- czy chcecie zrobić zakupy, zobaczyć coś więcej, czy po prostu usiąść na kawę. I nie zabierze was gdziekolwiek, tylko do najfajniejszych knajpek i najciekawszych miejsc :) I śmiało pytajcie o Dubaj i Emiraty, bo dziewczyna ma łeb jak sklep i wie chyba wszystko :) To były niezapomniane wakacje, dziękuję!!

  4. W Dubaju spędziliśmy zaledwie niecały tydzień. To co zobaczyliśmy i zrobiliśmy dzięki Wandzie pewnie by starczyło na miesiąc pomimo tego, że nie byliśmy wcale obwożeni na szybko po wszystkich punktach byle tylko je zaliczyć. Wanda ma ogromną wiedzę na temat Dubaju jak i całych Emiratów, która w połączeniu z umiejętnością rozmawiania z ludźmi sprawia, że poznajesz Dubaj tak jak chcesz, bo Wanda dobiera miejsca, które faktycznie chcesz zobaczyć. Ponadto jest ona przemiłą i przesympatyczną osobą z którą od razu złapaliśmy kontakt i po prostu się zaprzyjaźniliśmy (zresztą z jej mężem również). Jeśli ktokolwiek chcę wpaść do Dubaju i poznać go od strony mieszkańca i zobaczyć go tak jakby tego chciał dłużej niech się nie zastanawia, bo właśnie znalazł osobę, którą szukał.

  5. Dubaj, to było ostatnie miejsce, które odwiedzaliśmy podczas naszego kilkumiesięcznej włóczęgi po Azji. Dzięki Wandzie i jej mężowi, ten prawie tydzień w Dubaju był wisienką na torcie całej eskapady. Razem z Wandą odwiedziliśmy najlepsze restauracje, zarówno w starej części miasta, jak i tej najnowszej. Wanda odpowiedziała na każde z naszych pytań dotyczących kraju, kultury, Emiratczyków, islamu. Mało tego wraz z Wandą i jej mężem mieliśmy okazję pojeździć terenówkami po pustyni, zwiedzić najciekawsze miejsc Abu Dhabi, a nawet znaleźć w osobie Wandy dzielnego kibica naszych nerwowych przygotowań do skoku ze spadochronem nad miastem. Niesamowita cierpliwość, ogrom wiedzy i wiadomości, a także niespotykana otwartość na świat i innych ludzi to coś co w Wandzie niezwykle cenię i dlatego bardzo polecam usługi przewodnickie po Dubaju właśnie z Wandą!

  6. Jeśli zwiedzanie Dubaju to tylko z Wandą :-) oboje byliśmy pod wrażeniem jej wiedzy i tego jak jeździ po tym szalonym mieście 😉 Widać, że Wanda czuje się tam jak u siebie w domu i dzięki niej my też moglismy się tam poczuć pewnie. Pokazała nam świetne miejsca i doradziła co i jak 😉 dzieki niej zrobiliśmy sobie nawet wycieczke autobusem do Abu Dhabi. Naprawdę polacamy. Ps. Pozdrownia z Polski Wanda :-) Przepraszamy, że tak długo to trwało – wir pracy po świetnych wakacjach nas wciągną… Dziękujemy !!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*